Jdi na obsah Jdi na menu

LTC Humpolec - TK Vodňany 3:6

1. 5. 2011

Tým dospělých zahájil letošní sezonu úspěšně. Po dlouhé cestě na Vysočinu se podařilo i přes nepříznivý začátek, v podobě absence jedné ženy a tedy mínus 2 bodů, vyhrát. Monika Pavelcová po dramatickém prvním setu odvracela 2 setbally z 3:5 na konečných 7:5 a ve druhém setu si již se značně demotivovanou soupeřkou hravě poradila. Muži se těšili hladkému průběhu svých utkání a jednoznačně je vyhráli. Milan Bezděka doslova sestřelil místní jedničku Nováka a porazil ho ve třech setech. Dohrávku čtyřher poznamenal silný déšť a krupobití, zde se body dělily. První jarní vlaštovka nese skóre 6:3 a naznačuje velice zajímavý průběh do dalších kol. Příští týden Vás zveme na domácí utkání proti Sezimovo Ústí, které začíná v 9:00 na areálu Blanice.